27.5.2023 - "B" Zdislava - krátká | ||
Kategorie: H18B 3.87 km, 200 m, 15 kontrol | ||
1. | Pekárek Tomáš LPU0515 B OK Lokomotiva Pardubice | 29:12 |
2. | Vítek Matěj SJI0500 B OK Jihlava | 29:59 + 0:47 |
3. | Janoch Samuel Jan MLA0502 A MLOK Mariánské Lázně | 31:24 + 2:12 |
4. | Hůla Tomáš LBE0602 B TJ Lokomotiva Beroun | 31:28 + 2:16 |
5. | Fajfr Marek LPU0612 B OK Lokomotiva Pardubice | 32:21 + 3:09 |
6. | Podolský Petr SHK0507 B OK Slavia Hradec Králov | 32:34 + 3:22 |
7. | Jiras Jan DOR0505 B OK Dobříš | 32:50 + 3:38 |
8. | Pilát Bořivoj DKL0500 B KOB Kladno | 33:20 + 4:08 |
9. | Kohoutek Vojtěch DKP0503 B Oddíl OB Kotlářka | 33:31 + 4:19 |
10. | Sobota Ondřej ZTC0502 B Západočeské sportovní c | 34:11 + 4:59 |
11. | Jelínek Filip LPU0514 B OK Lokomotiva Pardubice | 34:32 + 5:20 |
12. | Doucha Martin SNA0501 B TJ START Náchod | 34:35 + 5:23 |
13. | Sork Dominik TAP0504 B KOB Tretra Praha | 34:36 + 5:24 |
14. | Jiroušek Dominik SRK0602 B SOOB Spartak Rychnov n | 34:44 + 5:32 |
15. | Kotyk Vojtěch LTU0502 B OOB TJ Lokomotiva Trutn | 35:09 + 5:57 |
16. | Hendrych Vít SJI0601 B OK Jihlava | 35:23 + 6:11 |
17. | Šípek Ondřej LPU0505 B OK Lokomotiva Pardubice | 35:27 + 6:15 |
18. | Hruška Marek DOR0604 B OK Dobříš | 35:49 + 6:37 |
19. | Novák Matyáš CTB0601 B SK OB Chotěboř | 36:17 + 7:05 |
20. | Lazák Jan LTU0500 B OOB TJ Lokomotiva Trutn | 37:41 + 8:29 |
21. | Havlíček Viktor BSO0602 B KOB Baník Sokolov | 37:42 + 8:30 |
22. | Šimerda Václav SRK0605 B SOOB Spartak Rychnov n | 37:43 + 8:31 |
23. | Ječmen Matyáš ONO0600 B SKOB Ostrov | 37:44 + 8:32 |
24. | Jelínek Šimon BOR0510 B OK Jiskra Nový Bor | 39:28 + 10:16 |
25. | Kopecký Matyáš DKP0613 B Oddíl OB Kotlářka | 39:31 + 10:19 |
26. | Vyhnis Šimon TAP0613 B KOB Tretra Praha | 39:41 + 10:29 |
27. | Hájek Dominik LPU0607 B OK Lokomotiva Pardubice | 39:48 + 10:36 |
28. | Mastník Ondřej JJN0501 B Team Jizerky | 40:05 + 10:53 |
29. | Nimshaus Viktor CHC0502 B K | 41:57 + 12:45 |
30. | Vališ Vojtěch LPU0512 B OK Lokomotiva Pardubice | 42:43 + 13:31 |
31. | Venhauer Vojtěch SJI0505 B OK Jihlava | 43:03 + 13:51 |
32. | Kurka Jaroslav SHK0501 B OK Slavia Hradec Králov | 43:05 + 13:53 |
33. | Bartaloš Matyáš PGP0503 B SK Praga | 43:12 + 14:00 |
34. | Městka Václav VSP0600 C USK Praha | 43:30 + 14:18 |
35. | Machar Matěj DKP0604 B Oddíl OB Kotlářka | 43:37 + 14:25 |
36. | Jíra Filip KAM0506 B OK Kamenice | 45:40 + 16:28 |
37. | Meier David VLI0606 B Slavia Liberec orientee | 47:25 + 18:13 |
38. | Jelínek Jaromír CTB0603 C SK OB Chotěboř | 48:11 + 18:59 |
39. | Václavík Martin SLA0601 B SKOB Slaný | 49:08 + 19:56 |
40. | Nešpor Jiří TTR0502 B OOB Třebíč | 56:34 + 27:22 |
Created version: v03/29.10.2018 |